Agromachina wyróżnienie przez Niemieckie Towarzystwo Rolnicze DLG Opolagra 2012

Wyróżnienie Agromachina na Opolagra 2012 Wyróżnienie Agromachina na Opolagra 2012

Na tegorocznej wystawie maszyn rolniczych Opolagra 2012, twórcy „Agromachiny” - Michał T. Łukasiewicz i Michał Zabost, zostali docenieni i otrzymali specjalne wyróżnienie za profesjonalne prezentacje najnowszych światowych trendów w technice rolniczej.

Wyróżnienie przyznało DLG – Niemieckie Towarzystwo Rolnicze, liczące 24000 członków, należące do wiodących niemieckich organizacji z sektora gospodarki rolnej i żywnościowej. DLG jest organizatorem największych targów na świecie w tej branży – Agritechnica w Hanowerze, a także Opolagry, która w tym roku odbyła się w dniach 15-17 czerwca na lotnisku w Kamieniu Śląskim i przyciągnęła dziesiątki tysięcy zwiedzających.

„Agromachina” to pierwszy program w grupie TVN, nawiązujący do techniki rolniczej, leśnej i budowlanej, a to wyróżnienie jest drugim w ciągu ostatnich dwóch miesięcy jakie otrzymał producent programu, Michał T. Łukasiewicz. W maju tego roku, doceniono kolejny jego program - „Pojechany Łikend”, który zdobył statuetkę na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Podróżniczych - Film, Art & Tourism Festiwal 2012.

Przeczytaj również:

Największa uczelnia w Polsce wyróżnia Agromachinę TVN Turbo

Telewizja AL JAZEERA wybiera Agromachinę!

Agromachina5 za kulisami
Agromachina5 za kulisami
Agromachina5 za kulisami